İNGİLTERE VİZESİ

İngiltere vizesi başvuruları büyük bir titizlik gerektirmektedir. İlk İngiltere vizesi sizler için çok önem taşır. İngiltere vizesi, İngiltere turist vizesi, İngiltere ticari vize, Ankara anlaşması, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere vize evrakları, İngiltere vize ücretleri, yurtdışı vizeleri hakkında tüm bilgileri sayfamızdan okuyabilir, memurumuzdan detaylı bilgi alabilir siniz. 0212 259 60 76.

İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için İngiltere vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. İngiltere vize dosyanızı güvenle Merkez Vize danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz.

Merkez Vize memurları İngiltere Vize Danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

İngiltere davetiye/ kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
İngiltere vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
İngiltere vizesi için evrakların İngilizce‘ye tercüme ettirilmesi,
İngiltere vizesi için İngiltere büyükelçiliğinden Online vize randevunuzun alınması
Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
Uzun süreli eğitimlerde hazırlanacak İyiniyet mektubunun yazılmasına yardım etmesi
İngiltere vize dosyanızın tasnif edilmesi

Hızlı İngiltere Vizesi Başvurusu nasıl yapılır?

İngiltere vizelerinde VIP yani öncelikli randevu alma hakkınız da vardır. Başvuru ücretleri de VIP özelliğini korumaktadır. Eğer 3 gün içerisinde İngiltere vizenizi almak istiyorsanız priority yani öncelikli İngiltere vize başvurunuzu da yapabilmekteyiz. Bu talebinizi memurlarımız özellikle belirtiniz.

İngiltere Vizesi Almanın Püf noktası Önce kendinize inanmaktır.

İngiltere turist vizesi, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere yatırımcı vizesi, Ankara Anlaşması gibi İngiltere’ye birçok vize başvuru çeşidi vardır. Ofisimize en fazla soru İngiltere vizeleri hakkında gelmektedir. İngiltere vizesi randevuları Schengen vizelerinden çok daha farklıdır. Yurtdışı vize başvurunuzdan hemen sonra tarafımızdan 80 adet Anket listesi verilmekte ve doğru bir şekilde yanlarına cevaplarını yazmanız istenmektedir. Kişisel verilerinizi dikkate alarak Merkez vize işlemlerinin buradaki varlığı talebinize uygun Vize tipini dikkate alarak talebinize uygun vize tipini belirlemek ve online vize başvuru formunuzu doldururken sizden aldığımız Kişisel verilerinize sadık kalarak uygun ve düzgün bir şekilde net bilgilerle Online İngiltere vize başvuru formunuzu doldurmak ve online İngiltere vizesi randevunuzu almaktır. Memurlarımız İngiltere vizeleri konusunda uzmandır. 2004 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

İngiltere Vizesi Evrakları nelerdir?

İngiltere Konsolosluğu tarafından belirtilmiş İngiltere Vizesi için istenilen evrak listesine websitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtilen evrakları tamamladığınız sürece vize başvurunuzda herhangi bir sorun olmayacaktır. İngiltere vizesi başvurunuzla ilgili tüm sorularınızın cevabı Merkez Vize’ dedir. 0212 259 60 76
İngiltere Vizesi Almanın Püf noktası Önce kendinize inanmaktır.

Hedeflediğiniz seyahatiniz ve amacı, İngiltere göçmenlik yasası kapsamında size ne tür vize gerektiğini belirleyecektir. Vize başvurusu yapan aday olarak, başvuruda bulunduğunuz vize kategorisini almak için tüm şartları karşıladığınızı tespit etmeniz/etmemiz gerekecektir. Ayrıca British Krallığa seyahat amacınız için hangi vize kategorisinin uygun olabileceğini belirlemek için https://uk.tlscontact.com/ adresindeki Visa Kategorilerine bakabilirsiniz. Not: United Kingdom vizelerine ait bu site İngilizce’dir. Türkçe sitesi yoktur. Fakat internete baktıgınızda bu ismin uzantısına farklı Türkçe ilaveler yaparak Konsolosmuş gibi Tükçe websitesi açmışlardır. Kesinlikle İngiltere Konsoloslugu ile bir bağlantısı yoktur. Kişisel bilgilerinizi vermekten kaçınınız. Bu siteler spamdır. Sitelerinden form doldurmayınız.

İngiltere Vizesi Çeşitleri nelerdir?

İngiltere vizeleri çok çeşitlidir. Aşağıdaki tüm İngiltere vizelerine başvurularınızı yapabilmekte, kolay İngiltere vizenizi almaktayız.

Başvuru Formu VAF1A – Genel Ziyaretçi
Başvuru Formu VAF1B – Aile Ziyareti
Başvuru Formu VAF1C – İş Ziyareti
Başvuru Formu VAF1D – İngiltere Öğrenci Ziyaretçi
Başvuru Formu VAF1E – İngiltere Akademik Ziyaretçi
Başvuru Formu VAF1F – İngiltere Evlilik Ziyareti
Başvuru Formu VAF1G – İngiltere Tedavi Amaçlı Ziyaret
Başvuru Formu VAF1H – İngiltere Aktarmalı Ziyaretçi
Başvuru Formu VAF1J – İngiltere Sporcu Ziyareti
Başvuru Formu VAF1K – İngiltere Sanatçı Ziyareti

Başvuru Formu VAF2 – İngiltere İstihdam
Başvuru Formu VAF3A – İngiltere Öğrenci Adayı
Başvuru Formu VAF3B – İngiltere Öğrencinin Bakmakla Yükümlü Olduğu Kişi
Başvuru Formu VAF4A – İngiltere Yerleşim
Başvuru Formu VAF4B – İngiltere Geri Dönüş Yapan Eski Oturum Sahibi
Başvuru Formu VAF5 – İngiltere AEA Aile İzni
Başvuru Formu VAF6 – İngiltere Doğrudan Hava Aktarması
Başvuru Formu VAF7 – İngiltere İkamet Hakkı
Başvuru Formu VAF8A – İngiltere Denizaşırı Bölgeler
Başvuru Formu VAF8B – İngiliz Milletler Topluluğu Ülkeleri

İngiltere vize müracaatınızın onaylanması için ne yapmalıdır?

İngiltere diplomatik temsilciliklerinin belirlediği tüm şartları taşımalısınız. İngiltere vize prosedürlerinde Türkiye Cumhuriyeti için pasaport ayrımı yoktur. İngiltere’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) da dahil olmak üzere, pasaport tipi ayrımı yapmaksızın İngiltere’ye giriş yapacak hakkı tanınmaktadır.

İngiltere Vizesi ücretleri hakkında

İngiltere Vizesi ücretleri her sene değişkenlik göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi vize memurunuzdan edinebilir siniz. 0212 259 60 76

Ankara Anlaşması başvurusu Nasıl Yapılır? İngiltere Oturum hakkı nasıl alınır?

Londra’da bulunan Hukuk büromuz aracılığı ile titizlikle Ankara Anlaşması başvuru dosyanız hazırlanır. Mesleğinizle ilgili evraklarınızı hazırlayarak başvuru yapmanız istenir. Ankara Anlaşması başvuruları için firmamızla iletişime geçiniz. 0212 259 60 76

İngiltere vizemi aldığımı nasıl öğrenebilirim?

Merkez Vize işlemleri sizlere İngiltere vizesi konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunmaktadır.  İngiltere Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İngiltere Konsolosluğunun tayin ettiği Vize merkezine elden yapılmaktadır. Ankara ve İstanbul’dan sadece başvurular yapılabilmektedir.Pasaportunuz 10 işgünü içerisinde İngiltere Konsolosluğu tarafından kargo ile tarafınıza gönderilir veya elden teslim alabilir siniz.